Слухачам курсів підвищення кваліфікації

2019 календарний рікПро курси вчителів історії та правознавства, що проходитимуть з 13 по 24 травня 2019 р.Шановні здобувачі освіти!

 

Повідомляємо, що курси підвищення кваліфікації вчителів історії, правознавства та громадянської освіти першої та вищої категорії пройдуть з 13 травня по 24 травня 2019 р.

 

Місце реєстрації: аудиторія № 401  ( 4 поверх).

 

Початок реєстрації: 8.30 - 10.00

 

Чекаємо зустрічі з вами!

 

Людмила Базилевська,

06 травня 2019 р.Про перенос очно-дистанційних курсів у березні 2019 р.Шановні слухачі!

 

У зв'язку з виробничою необхідністю очно-дистанційні курси (І етап) для вчителів історії, правознавства та громадянської освіти, що повинні розпочатися 18 березня 2019 р. переносяться на інший термін: з 25 березня по 29 березня ц.р. 

 

Дистанційний та заліковий (04 червня) етапи курсів залишаються без змін. 

 

Реєстрація здобувачів освіти на даний етап курсів проходитиме в аудиторії № 401 з 8.30 ранку до 10.00.

 

Куратор курсів Карпань Ірина Семенівна, доцент кафедри соціально-гуманітарної освіти, кандидат філософських наук

 

Людмила Базилевська,

13 березня 2019 р.Робота на дистанційному етапі (очно-дистанційні курси з 18.02.2019 р. по 22.04.2019 р.)Здобувачам післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації вчителів історії, правознавства та громадянської освіти!

 

Для більш ефективного та організованого дистанційного навчання групи № 8 подаємо графік виходу на платформу https://moodle.area.dp.ua/ викладачів КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" з 23 березня по 21 квітня 2019 року (дивітьс вкладення).

 

Одночасно нагадуємо, що ІІІ етап - заліковий, очно-дистанційного навчання відбудеться 22 квітня 2019 р.

 

Сподіваємось, що наша співпраця буде взаємною та корисною!

 

Людмила Базилевська,

01 березня 2019 року

Download
Розклад виходу на дистанційну платформу викладачів КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" у лютому
РОЗКЛАД на дистанційні курси лютий 2019.
Adobe Acrobat Document 53.2 KB

Фотоархів групи № 8 (вчителі історії та правознавства)2018 календарний рікСлухачам очно-дистанційних курсів, що навчаються з 24 вересня по 05 грудня 2018 р.


Шановні здобувачі освіти!

 

Повідомляємо, що залікова сесія для вчителів історії, правознавства та громадянської освіти очно-дистанційної форми навчання, що тривало з 24.09 по 05.12. 2018 р., відбудеться 05 грудня.

 

 

З усіх питань залікової сесії ви можете звернутись до Карпань Ірини Семенівни, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, тимчасового тьютора групи: 067-567-35-65

 

Місце захисту залікових завдань - аудиторія № 401.

 

Час роботи: з 10 години до 13.00.

 

Для здобувачів освіти за індивідуальною формою навчання регламент залікової сесії 11 жовтня: з 13.00 до 14.00 

 

Людмила Базилевська,

29 листопада 2018 р.Початок навчання у КВНЗ "Дніпровська академія неперервної освіти"Шановні колеги!

 

У Комунальному вищому навчальному закладі "Дніпровська академія неперервної освіти" (ДАНО з 15 січня ц.р. розпочалося навчання вчителів історії та правознавства середніх загальноосвітніх навчальних закладів і викладачів ПТНЗ та коледжів. 

 

2 тижні у контексті відповідності сучасним освітнім потребам підвищуватимуть педагогічну кваліфікацію педагоги Дніпропетровщини, що мають першу та вищу категорії.

 

Сьогодні на порядку денному питання реформи освіти, яка орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

 

Як проходить навчання вчителів дивіться у фотозвіті.

 

Людмила Базилевська,

зав. НМЛ соціально-гуманітарних дисциплін,

21 січня 2018 р.Про курси підвищення кваліфікації у 2018 р. (графік)Зауважуємо, що набір на курси відбуватиметься за списками попередньої реєстрації, котрі формувались у 2017 р. відповідальними за курси у кожному регіоні  (подані списки дивіться нижче у вкладенні).

Шановні колеги!

 

Для організованого проведення чергової педагогічної атестації вчителів різних категорій у освітніх навчальних закладах подаємо графік проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів історії, правознавства та суспільних дисциплін у 2018 році, що проходитимуть у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. 

 

Людмила Базилевська,

куратор курсів,

03 січня 2018 р.


Download
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації вчителів історії за списками управлінь та відділів освіти
03.01.2018
Реєстрація на курси січень 2018.pdf
Adobe Acrobat Document 316.5 KB

 

№ п/п Назва курсів Термін курсів Форма навчання Залік Кількість слухачів
1.

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій)

15.01.18-26.01.18

очна,

2 тижні

   за списками попередньої реєстрації
2. Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій) 19.02.18-23.02.18 очно-дистанційна

26.04.18

 

за списками попередньої реєстрації 
3. Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій) 26.03.18-30.03.18 очно-дистанційна

30.05.18

за списками попередньої реєстрації 
4. Вчителі історії та правознавства (спеціалісти, спеціалісти ІІ категорії)

02.04.18-

20.04.18 

 очна,

3 тижні

  за списками попередньої реєстрації
5.

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій)

14.05.18-26.05.18

очна,

2 тижні

  за списками попередньої реєстрації
6.

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорії)

18.06.18-22.06.18 очно-дистанційна

11.10.18

за списками попередньої реєстрації
7.

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій)

24.09.18-28.09.18

 

очно-дистанційна 05.12.18 за списками попередньої реєстрації
8.

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти, спеціаліст ІІ категорії)

01.10.18-19.10.18

очна,

3 тижні

  за списками попередньої реєстрації 
9. 

Вчителі історії та правознавства (спеціалісти першої та вищої категорій)

05.11.18-16.11.18

очна,

2 тижні

  за списками попередньої реєстрації


2017 календарний рікКурси підвищення кваліфікації для молодих спеціалістів у вересні-жовтні 2017 р.Вчителям історії, правознавства та інших суспільних дисциплін!

 

Відповідно до графіка проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів історії з 25 вересня по 13 жовтня ц.р. у ДОІППО проходять чергові курси для педагогічних категорій "спеціаліст" та "спеціаліст другої категорії" .

Шлях учителя від молодого спеціаліста до майстра непростий. Багато в чому він залежить від особистісних якостей та професійних знань, отриманих у виші, під час самоосвітньої роботи, а потім і у період підвищення кваліфікації.

Навчання молодих спеціалістів відбувається у період застосування оновлених шкільних програм, що потребує особливих наголосів. Знайти правильні форми роботи не є простою річчю. Але ми намагаємось створити всі умови для успішного навчання та зробити його максимально ефективним.


Як навчаються молоді вчителі історії та правознавства дивіться у фото внизу та за посиланнями: 

https://www.facebook.com/search/str/aleksandra+kozoroh/keywords_search

 та https://www.facebook.com/igor.shchupak.35

 

Людмила Базилевська,

08 жовтня 2017 р.

2016 календарний рікНові вимоги до кваліфікації вчителяШановні вчителі!

 

Міністерством освіти і науки України оприлюднено кваліфікаційні характеристики професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів. Про це йдеться у відповідному наказі освітнього відомства.

 

Документом визначено, що кваліфікаційні характеристики посад педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів та установ освіти сприятимуть підбору і розстановці кадрів, підвищенню їхньої ділової кваліфікації, раціональному розподілу праці, створенню дієвого механізму розмежування функцій, повноважень та відповідальності між працівниками, а також встановленню єдиних підходів у визначенні їхніх посадових обов’язків та кваліфікаційних вимог, що до них висуваються.

 

Кваліфікаційні характеристики мають застосовуватися як нормативні документи і можуть служити основою для розробки посадових інструкцій, що містять конкретний перелік посадових обов’язків працівників з урахуванням особливостей організації праці та управління, їх прав, відповідальності та компетентності.

 

Кваліфікаційна характеристика кожної посади педагогічного та науково-педагогічного працівника має три розділи: «Завдання та обов'язки», «Повинен знати» і «Кваліфікаційні вимоги».

 

Розділ «Завдання та обов'язки» містить перелік основних трудових функцій, що можуть бути повністю або частково доручені працівникові.

 

Розділ «Повинен знати» містить основні вимоги, що висуваються до працівника щодо професійних знань, а також знань законодавчих та інших нормативних правових актів, положень, інструкцій та інших документів, методів і засобів, які працівник повинен застосовувати при виконанні посадових обов’язків.

 

Розділ «Кваліфікаційні вимоги» визначають необхідний для виконання посадових обов’язків рівень професійної підготовки працівника, що засвідчується документами про освіту, а також вимоги до стажу роботи.

 

Передбачається, що особи, які не мають відповідної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно виконують у повному обсязі покладені на них завдання та обов'язки, можуть бути, як виняток, залишені на займаній посаді або призначені на відповідні посади за рекомендацією атестаційної комісії.

 

З метою удосконалення організації та підвищення ефективності праці працівників навчальних закладів та установ освіти, можливе розширення кола їх обов’язків у порівнянні з обов’язками, що визначені відповідними кваліфікаційними характеристиками.

 

Головними складовими компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників є професійна, комунікативна, інноваційна та правова компетентність.

 

Витяг із наказу, що стосується вчителів середніх загальноосвітніх закладів, подано у файлі нижче.

 

Людмила Базилевська 

за матеріалами наказу МОН

15 жовтня 2013 р.Download
Алгоритм написання атестаційної курсової роботи для вчителів історії і правознавства
Детальний опис складових частин курсової роботи та коментарі щодо її виконання.
Рекомендації ДОІППО щодо виконання курсо
Microsoft Word Document 48.0 KB
Download
Перелік тем курсових робіт для вчителів історії і правознавства
Курсові роботи виконуються вчителями, котрі проходять курси за очно-дистанційною та індивідуальною формою навчання.
(02 квітня 2012 р.)
Теми курсових робіт.doc
Microsoft Word Document 39.0 KB


Зворотній зв'язок:Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.